Sahtlisüsteemid

Köök on kodu süda ja raske on ette kujutada funktsionaalset köögimööblit ilma sahtlisüsteemideta. Meie sahtlisüsteemide valikus on väga kvaliteetsed ja ülemaailmselt palju kõlapinda saanud BLUM-i sahtlisüsteemid. BLUM-i nimi ei ole võõras ühelegi mööblitootjale ja vaieldamatult on tegemist furnituuri valdkonna liidriga, kelle tooteid leiab pea kõigis mööblitükkides.

BLUM-i sahtlisüsteemid teevad mööbli avamisest ja sulgemisest lummava kogemuse ning suurendavad kasutusmugavust kõikjal kodus – eriti köögis.

BLUM-i sahtlisüsteemide valikus on saadaval Tandembox, Legrabox ja Merivobox sahtlisüsteemid. Sahtlisüsteemidele sekundeerivad Aventos tõstukse süsteemid ning lai valik erinevaid hingesid. Sahtlisüsteemid on võimalik tööle panna ka elektrilise avanemise, vaikse sulgumise või vajutusele avamisega.

Vaata BLUM-i sahtlisüsteemide valikut ka meie e-poest vbh24.ee

FGV pakub Unilux sahtlisüsteeme, mis on kõrge kvaliteediga ja suure jõudlusega topeltseinaga sahtlilahendus. Itaaliapärane disain, nutikas lahendus ja värvivalik teevad Uniluxi laialt levinud lahenduseks soodsamates projektides. Meie tootevalikus on saadaval valget ja antratsiit-tooni sahtleid kolme erineva kõrgusega (88, 171 ja 203 mm) ja kuue erineva sügavusega (300, 350, 400, 450, 500 ja 550 mm) sahtleid.

Vaata Unilux sahtleid ka meie e-poest vbh24.ee

Peka pakub laias valikus erinevaid sahtlisüsteeme, mis sobivad nii kodudesse kui ka ühiskondlkesse ruumidesse. Peka Riverso sahtlisüsteem on innovaatiline kahelt poolt avatav sahtlisüsteem, mis on kasutajasõbralik ja võimaldab esemete jagamist kahe ruumi vahel.

Vaata lähemalt SIIT

GTV XIS PRO on vajutusele avanev ehk push-to-open sahtlisüsteem. See on populaarsust kogunud lahendus, mis sobib klientidele, kes eelistavad lihtsust ja minimalismi ning ei armasta käepidemeid. Meie tootevalikus on sahtlid sügavusega 300-500 mm ning värvivalikust pakume valgeid ja antratsiit-tooni sahtlisüsteeme.

Tooted on saadaval meie e-poes vbh24.ee

Loe ka: “GTV AXIS PRO sahtlid pakuvad silmailu”