fbpx


Kõik ühest kohast

VBH  pakub kõike akende ja uste tootmiseks vajalikku. Lisaks tuntud kaubamärkidele pakume ka omamärgi greenteQ tooteid, mida iseloomustab suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.   Meie pakkumise teeb eriti ahvatlevaks kiire kättesaadavus ja usaldusväärne tarne.

greenteQ

greenteQ kaubamärk hõlmab ehitusega seotud tootevalikut ja on saadaval kogu maailmas. Kaubamärgi nime lõpus olev “Q” tähistab kvaliteeti – kuna kõik greenteQ tooted vastavad uusimatele tehnoloogilistele ja funktsionaalsetele nõuetele.

Disain & esteetika

Tootekategooria “Disain ja esteetika”pakub ühtlustatud valikut käepidemeid, mis on valmistatud erinevatest materjalidest standard-pinnakattematerjalidest kuni disaintoodeteni.

Turvalisus & mugavus

Aknad ja uksed mängivad olulist rolli mugavuse ja turvalisuses tagamisel. VBH pakub standardset laovalikut, tulevikku suunatud lahendusi, sealhulgas turvatehnoloogiat, konditsioneeri- ja ventilatsioonisüsteeme ja Smart Home lahendusi.

Paigaldamine & tihendid

VBH pakub valikut kõrgekvaliteetseid tooteid akende ja uste paigaldamiseks uusehitistele ja renoveerimisprojektidele. Siia hulka kuulub ka ehituskeemia, silikoonid ja vahud, kinnitusvahendid, Clima Conform profiilid ja aknalauad. 

Tuntud kaubamärgid. Turvalisus, millele saate kindel olla.

VBH on rahvusvaheline müügiplatvorm, mis esindab paljusid tuntud tootjaid, keda akna- ja uksetööstused armastavad. Tuntud kaubamärkide suurkliendina on meie vahel välja arenenud intensiivne ja strateegiline pikaajaline koostöö. Tänu oma rahvusvahelisele kohalolekule, paindlikule turujärgimisele ja kõrgele töökindlusele on VBH tootjate jaoks tugev partner. See võimaldab meil pakkuda laia tootevalikut.