Alubond komposiitpaneelid

Red Stripe - Belgrade1

Alubond U.S.A – suurim alumiinium komposiitplaatide kaubamärk maailmas

Alubond U.S.A. on üks maailma juhtivaid alumiinium komposiitpaneelide tootjaid ja tarnijaid. Alobond U.S.A.-l on 4 tootmisüksust maailmas (Ameerika Ühendriigid, Araabia Ühendemiraadid, India ja Serbia), 10 erinevat tootmisliini ja mitu värvimisliini. Ettevõtte aastane kogutoodang ületab 16 miljonit ruutmeetrit erinevaid komposiitplaate. 

Alumiinium komposiitplaate on kolme eri tüüpi: LPDE – madala tihedusega polüetüleen täidisega, tulekindlad komposiitplaadid (klass B) ja mittepõlevad mineraalse sisuga komposiitplaadid (klass A2).  Kasutades tehnoloogilist ja keemilist liimimismeetodit, saab Alubond U.S.A pakkuda parimaid tehnilisi lahendusi ja toodete pikaealisust erinevatele komposiitpaneelidele, mida on võimalik kasutada nii sise- kui välistingimustes ja mis on mõeldud erinevateks lahendusteks ehitistel, transpordisektoris, reklaamivaldkonnas kui ka masinate ja liiklusmärkide valmistamisel. 

Paneelide standardsed mõõdud on laiuses 1000 mm, 1250 mm ja 1500 mm ning neid on võimalik tarnida erinevas pikkuses 1800 mm kuni 6000 mm. Alumiinium komposiitplaatide paksus on vastavalt kasutatavatele viimistlusmaterjalidele ja otstarbele 2-6 mm. Värvitud pinnaviimistlusega paneelide garantii on 10-40 aastat ning anodeeritud pinna puhul alates 20 aastast, mis sõltub ka objekti asukohast. 

Alubondi komposiitplaadid, see on:
– maailma parim B-klassi kuumuskindlus 211°C
– maailma tugevaim löögikindlus 240,9N/mm²
– maailma parim tulekindlus 102 minutit

Komposiitplaadi kasutusalad on piiramatud!

Komposiitpaneelid
Komposiitpaneelide värvikaart