Alumiinium komposiitplaadid

Red Stripe - Belgrade1

Alubond U.S.A – suurim alumiinium komposiitplaatide kaubamärk maailmas

Alubond U.S.A. APC-alumiinium komposiitplaadid, mis koosnevad kahest alumiiniumikihist. Alumiiniumlehtede vahele ekstrudeeritakse kas termoplastik või tulekindlate plaatide puhul spetsiaalne mineraalide segu.

Alumiinium komposiitplaate on kolme eri tüüpi: LPDE – polüetüleen täidisega, tulekindlad komposiitplaadid (klass B) ja mittepõlevad komposiitplaadid (klass A2).  Kasutades tehnoloogilist ja keemilist liimimismeetodit, saab Alubond U.S.A pakkuda parimaid tehnilisi lahendusi ja toodete pikaealisust erinevatele komposiitpaneelidele, mida on võimalik kasutada nii sise- kui välistingimustes ja mis on mõeldud erinevateks lahendusteks ehitistel, transpordisektoris, reklaamivaldkonnas kui ka masinate ja liiklusmärkide valmistamisel. 

Paneelide standardsed mõõdud on laiuses 1250 mm ja 1500 mm ning neid on võimalik tarnida erinevas pikkuses 1800 mm kuni 6000 mm. Alumiinium komposiitplaatide paksus on vastavalt kasutatavatele viimistlusmaterjalidele ja otstarbele 3-8 mm. Värvitud pinnaviimistlusega paneelide garantii on 10-40 aastat ning anodeeritud pinna puhul alates 20 aastast, mis sõltub ka objekti asukohast. 

Komposiitplaadi kasutusalad on piiramatud!

Alubondi voldik
Komposiitpaneelid
Komposiitpaneeli standardtoonid