Lamekatuseaken Lamilux Skylight FE 3˚

Lamiluxi lamekatuseaken Skylight FE 3º on tasapinnalise 0-versiooni  edasiarendus. Skylight FE 3º on funktsionaalne, visuaalselt ühtlase välimusega, kus puuduvad häirivad ühendusdetailid. Lamekatuseakna Skylight FE tootmisel kasutatakse uudset ühendustehnoloogiat, mille abil raami osad ühendatakse nurgapunktides ilma nähtavate kruviühenduste või keevisõmblusteta.
Lamiluxi struktuurne klaasimistehnoloogia võimaldab klaaspakette ja raame ühendada ilma nähtavate kinnitusseadmeteta. See tagab, et vihmvesi ja mustus saab klaasilt maha voolata kõigilt neljalt küljelt isegi siis kui lamekatuseaken ei ole paigaldatud kalde alla. 3º-kaldega lamekatuseakna puhul aitab täiendav kalle vee äravoolule ühe külje poole veelgi rohkem kaasa.
Ajamid, toiteallikad ja kaablid on Lamilux Skylight FE 3º puhul integreeritud lamekatuseakna raami sisse ja tehtud silmale nähtamatuks. Kui vaadata elementi hoonest seestpoolt, et ole mootorit ega vaadet segavaid detaile näha.
Lamilux Skylight FE 3º lamekatuseaknaid on saada erimõõtutega klaasidega suurusega kuni 2,5 meetrit. Valikus on ka hulgaliselt sise- ja välisakna toone, mis pakuvad disaini osas loomingulist mänguruumi.
Lähitulevikus on oodata antud aknamudeli ümarat versiooni.

Loe ka “Auhinnatud lamekatuseaken Skylight FE nüüd ka 3º kaldega”

Küsi lisainfot ja hinnapakkumist tootejuhilt: