Roto TiltFirst lastetoa turvaakna sulus

Roto TiltFirst on intelligentne suluselahendus laste ohutuse tõstmiseks lastetoas. 
Lastetoa akende turvalisusele pööratakse ka tänapäeval veel kahetsusväärselt vähe tähelepanu. Lastetoad nagu ka koolid ja lasteaiad, vajavad aknaid, mis oleksid väikestele maailmaavastajatele võimalikult ohutud. Roto on välja töötanud tehnilise lahenduse, mille abil saab muuta iga akna lapsekindlaks.

Turvamehhanism TiltFirst
Roto TiltFirst tehnoloogia fikseerib aknaraami käepideme pööramisel kõigepealt kallutusasendisse. Lukustatav spetsiaalkäepide takistab akna edasist avamist pöördasendisse. Ainult võtme abil saab käepideme ülemisse asendisse keerata, riivist vabastada ja akna avada. Tagasi kallutusasendis, aktiviseerub laste turvariivistus taas.

Ükskõik, kas aken on suletud või kallutusasendis – avada saab selle ainult võtit omav isik. Ja võti ei ole loomulikult lastele kättesaadavas kohas. 
Kallutamine – jaa, avamine – ei! süsteem tagab ohutuse ja võimaldab samas tube turvaliselt tuulutada.

Kui aga teie laps on juba piisavalt suur või saab remondi käigus lastetoast töö- või külalistetuba, saab Roto TiltFirst sulusega lastetoa-turvaakna muuta vähese vaevaga tagasi tavaaknaks. Tuleb lihtsalt lasta mõned sulusedetailid välja vahetada. Puhas lahendus sünnib ilma suuremate kuludeta.

Vaata ka Roto NT Tilt-First tutvustavat videot
                     Roto NT Tilt-First lastetoa turvaaken

Meie väikestele sõpradele õpetlik multikas

Loe ka:
“Roto TiltFirst õhutab ruume ohutult”