Blusafe ukse käepide

Blusafe käepidet luues püstitati eesmärgiks konstrueerida kõige turvalisem, vastupidavam ja kasutajasõbralikum lahendus, mida oleks ka lihtne paigaldada. 
Blusafe käepide näeb hea välja, selle paigaldamiseks ei ole vaja koolitatud spetsialisti ja vajadusel on võimalik jagada ka luku e-ligipääsu.
Blusafe käepide sobib kõigist materjalidest ustele paksusega 44-70 mm ja koosneb vaid kuuest põhikomponendist, mis on kinnitatud 7 Pozi-ajamiga kruviga.
Blusafe toiteallikaks on 4 standardset AA-patareid. Blusafe nutikas energiasäästu haldussüsteem võimaldab seadmel umbes 460 päeva ootereziimis olla. Lukk töötab endiselt isegi kui seda ei kasutata kuni aasta.
Kui ukse lukustamine ununeb, tuletab seda meelde diskreetne äratus. Vaid 5-meetrise kuulmisulatusega meeldetuletus on kasulik kasutaja jaoks häirimata teisi. 
Blusafe käepide on ilmastikukindel, selle tagavad tugev tsingisulam ja täiustatud 7-kihiline plaatimisprotsess, käepide on korrosioonikindel.
Blusafe on umbes 1/3 võrra väiksem kui teised populaarsed nutikad käepidemed. Selle töötavad elemendid on nupukalt pakendatud tagaplaati, mis on väga lähedal traditsioonilise ukselingi komplekti suurusele.
Vastupidavust silma spidades töötab patenteeritud unikaalne sidurikonstruktsioon hõlpsalt üle 200 000 avamis-sulgemistsükli. Elektrimootori töö on sujuv ja lihtne, tagades pika tööea.

Blusafe pakub kolme töömeetodit: mobiiliäpp, sõrmejäljetuvastus ja ka kontaktivaba kaardilugeja. Kaob ära vajadus numbrilise koodi päheõppimiseks ja tänu numbripaneeli puudumisele on seadme mõõtmed väiksemad ja käepide meenutab tavalist ukselinki.

Mobiiliäpp – on mobiilirakendus, mis võimaldab jagada ajutisi või püsivaid e-võtmeid sõprade, perekonna või teiste kontaktidega.

Sõrmejäljetuvastuse – välja on töötatud  sõrmejärgede mooduli, millel on võrguühenduseta masinõppe võimalus. Mida rohkem seadet kasutatakse, seda kirem äratundmine saavutatakse ja seade aktiveeritakse. Sõrmejälgi saab hõlpsalt salvestada kui järgida seadistamisel hääljuhiseid. Suure sõrmejäljepaneeli abil on seda lihtsam kasutada kui mobiiltelefoni paneeli. Tundlik sõrmejäljesüsteem on kõige kasutajasõbralikum viis juurdepääsu saamiseks, mis ühendab minimaalse pingutuse ja maksimaalse turvalisuse.

Kaardilugeja – integreeritud vooluahelakaart asub väikeses kaardis, mille saab kinnitada võtmerõnga külge. Oma 40x25x4 mm suurusega on see märkamatu.

vbh-2212