Vedelplast Enviroflex

Klöber GmbH on üks juhtivaid kvaliteetseid ja uuenduslikke katuse- ja seinatarvikute pakkujaid Saksamaal. Klöberi moto kõlab: “Professionaalsed lahendused professionaalidele”. Klöberi tootevalikusse kuuluvad kaldkatuste, lamekatuste, seina- ja fassaaditarvikud. Klöberi süsteemsed lahendused täiendavad klassikalist tooteportfelli ja keskenduvad funktsioonidele nagu ventilatsioon, tuule- ja õhukindlus, isolatsioon, energiatõhusus, ühendus- ja kinnitusdetailid ning katuste ohutus. Klöberi uuenduslikud lahendused parandavad hoonete funktsionaalsust ja esteetilist kvaliteeti, andes reaalse konkurentsieelise.

Vedelplast Enviroflex

Klöberi vedelplast Enviroflex on uuenduslik süsteem optimaalsete vertikaalsete ehituskonstruktsioonide ja väljaulatuvate detailide tihendamiseks.  Tegemist on laia kasutusvõimalusega tootega, mis on voolav, monoliitne ja lahustivaba ning mida on pintsli või rulliga lihtne peale kanda. Toode on sobilik kasutamiseks rõdude seinaühendustel, parapeti ühenduste tihendamisel, katuse läbiviikudega terviklahendustel, ebatavalistel katuse läbiviikudel, valguskuplite, trepikodade või šahtide ühendamisel.

Toote eelised:
–  ühekomponentne
– lihtsalt töödeldav
– täielik nakkuvus ilma vee vaheletungimiseta
– lahusti ja plastifikaatori-vaba, lõhnatu
– vastav ETAG 005 kõrgeimatele kriteeriumitele

Toode on saadaval 15 kg, 7,5 kg, 3,75 kg ja 1,5 kg ämbris. Valikus on ka paranduskomplekt, mis sisaldab 1,5 kg vedelplasti ja 0,3x2m tugevdus-kangast.
Soovituslik minimaalne kulu 3,2kg/m²
Minimaalne kihi paksus 2,1mm
Koos tootega on soovitav kasutada Enviroflex krunte (sõltuvalt katusekatte materjalist) ja tugevduskangast.

Tootelehega saad lähemalt tutvuda SIIN

Enviroflex vedelplasti hinnakiri

Loe ka:
Enviroflex vedelplasti kruntimissoovitused
Enviroflex vedelplasti paigaldusjuhend
Enviroflex vedelplasti ja tugevduskanga kulu

Loe ka “Klöberi vedelplast Enviroflex – uuenduslik tihendussüsteem”

Vedelplasti Enviroflex saad mugavalt osta meie veebipoest vbh24.ee

Küsi lisainfot tootejuhtidelt: