Kliendileht 30

ALUPROF MB-HARMONY OFFICE UUS SISESEINTE PROFIILISÜSTEEM

ALUPROF-i lai alumiiniumist profiilisüsteemide valik on täienenud uue tooteperekonnaga. Tutvustame teile MB-HARMONY OFFICE büroopindade sisemiste klaasvaheseinte ehitamise profiilisüsteemi, mille eripäraks on kõrged heliisolatsiooniparameetrid, konstruktsiooni kergus ja vastupidavus ning lihtne ja mugav paigaldus.

Loe edasi »

Kes on Barbara Ahlers?

Selles lehes sattus meie küsimustelaviini alla VBH Estonia kauaaegse ja meeldiva koostööpartneri Roto üks kesksemaid persoone terves Kirde-Euroopas – pr Barbara Ahlers.

Loe edasi »
Häid jõule!

Kõige keerulisem pühadeküsimus

Jõulupühad on ilmselt kõige rõõmsamad pühad terve aastaringi jooksul, kuid paraku kaasneb nende rõõmupühadega ka märkimisväärselt stressi. Peamiselt langevad selle stressi ohvriteks inimesed, kes on sunnitud tundide kaupa kondama ülerahvastatud kaubanduskeskustes otsides vastust aegumatule ja kõige keerulisemale jõuluküsimusele: mida kinkida oma lähedastele ja

Loe edasi »

Akende hoolduseks pole kunagi hilja

Kui silmad on inimese hingepeegel, siis aknad peegeldavad maja korrasolekut. Akende hooldamiseks ei ole õiget või vale aega, aga enamasti võetakse akende hooldus ette kevadel peale pikka talve või sügisel enne külmade saabumist.

Loe edasi »

Dorma MUTO lükandsüsteemid nüüd saadaval ka mustana

Dorma uksesüsteemide populaarsus Eestis on stabiilses kasvus tänu nende kvaliteedile, kasutusmugavusele ja kaasaegsele disainile. Klaas- ja puitustele loodud Dorma MUTO on hõlpsalt paigaldatav ning sellele võib lisada erinevaid mugavussätteid nagu DORMOTION, isesulgumisfunktsioon ja integreeritud elektromehhaaniline lukk, mis ei vaja välist jõuallikat.

Loe edasi »

Dr. Hahni uued minimalistlikud rullhinged

Legendaarse Dr. Hahni insenerid on nelja uue hingeversiooni väljatöötamisel pööranud erilist tähelepanu sellele, et hingede välimus oleks filigraanselt minimalistlik ja hingede konstruktsioon sobituks tänapäevaste PVC profiilisüsteemidega. Kasutuselevõetud uus adaptertehnoloogia kiirendab märgavatavalt montaaži ning tänu eemdaldatavale ülaosale on 3-osalist hinge lihtne paigaldada kasvõi otse

Loe edasi »